Theater Nafta (UA)
CYBORG ORGY - The Last Show of the Anthropocene
09.06.2026

Theater Nafta (UA)
CYBORG ORGY - The Last Show of the Anthropocene
Als oorlog landschappen, lichamen en ecosystemen verandert, wie is er dan getuige? Wie rouwt om de vergiftigde grond, het besmette water, de naamloze wezens die verloren zijn gegaan?
CYBORG ORGY is een theatrale reactie op de voortdurende ecocide in Oekraïne en confronteert de onomkeerbare vernietiging van het milieu door oorlog. Geïnspireerd door Donna Haraway’s A Cyborg Manifesto, vervaagt deze voorstelling de grens tussen mens, machine en natuur in een wereld van hybride overleving.
Verwacht: gedurfde verhalen, opvallende beelden en een intense meeslepende ervaring.
Het nieuwstedelijk maakt deel uit van ‘Future Narratives for Planet Earth’ - een Europees netwerk vantheaterhuizen die samenwerken om nieuwe verhalen te ontwikkelen over de relatie tussen mens ennatuur. Het belangrijkste doel van het project is om de toekomst opnieuw te zien als een ruimte volmogelijkheden. Binnen ‘Future Narratives’ worden 7 nieuwe theaterstukken gemaakt die in Leuven gepresenteerd worden op Shakespeare is dead.
regie Nina Khyzhna dramaturgie Liuba Ilnytska muziek Nick Acorne scenografie Dasha Chechushkova spelers Artem Vusyk, Denys Lomakin, Olena Bazhenova en Nina Khyzhna licht Oleksandr Chyzh geluid Andrii Tretiak assistent regie Liza Prasolova
een project in het kader van Future Narratives for planet Earth gesteund door de Europese Unie
Oekraïens/Engels gesproken, met Engelse/Nederlandse boventiteling
Dinsdag | 09.06.2026 | 19:30 | OPEK Leuven | Tickets |